25. novembar Dan državnosti Bosne i Hercegovine

Praznik

Povodom predstojećeg Dana državnosti Bosne i Hercegovine, u ime kolektiva, učenika i roditelja naše škole, upućujemo iskrene čestitke svim građanima Bosne i Hercegovine, sa željom i nadom da ćemo zajedničkim zalaganjem, radom i tolerancijom doprinijeti izgradnji ljepše i svjetlije budućnosti. Pogledajmo šta su učenici naše škole pripremili za Dan državnosti Bosne i Hercegovine.

BOSANCI I HERCEGOVCI, SRETAN NAM DAN DRŽAVNOSTI, JEDINE NAM DOMOVINE!