DOBRODOŠLI DRAGI ĐACI PRVACI!

Doček

Tople riječi dobrodošlice đacima prvacima uputio je direktor škole Kenan Trebinjac, sa željom da im školski dani budu bezbrižni i uspješni. Predstavljene su i učiteljice prvog razreda: Alma Ljajić I-1 i Adisa Begović-Karahodža I -2.
Đacima, prvacima, u učionicama se pridružio i načelnik Općine Novo Sarajevo, gospodin Nedžad Koldžo sa saradnicima i učenicima uručio poklone, te poželio puno uspjeha u školovanju.
Ovom prilikom se zahvaljujemo svima koji su izmamili osmijeh na dječijim licima i učinili da im ovaj važan dan ostane u najljepšem sjećanju. SRETAN POČETAK NAŠI DRAGI PRVACI!