"Meditacija – pripovijedanje i vođena mašta"

U nastavku saradničkog projekta školske biblioteke i pedagoško-psihološke službe, “Meditacija – pripovijedanje i vođena mašta", čulima i maštom putovali smo u čudesni šumski svijet. Pripovijedali smo priču "Šuma", u kojoj smo proživjeli jedan dan kao drvo. Igrajući igru pokreta "Grane na vjetru", bilo nam je kišovito, vjetrovito, a upoznali smo i mnoge životinje. Učili smo i pravilno disanje, joga pozu drveta. Opustili smo se, odmorili te tijelom i mislima iskusili harmoniju čovjeka i prirode.