Meditacija – pripovijedanje i vođena mašta: “U krugu”

U nastavku saradničkog projekta školske biblioteke i pedagoško-psihološke službe, “Meditacija – pripovijedanje i vođena mašta", čulima i maštom putovali smo u svijet prirode. Pripovijedali smo priče koje smo sami smišljali uz igru pokreta: "U krugu". Nakon termina meditacije, u unaprijed označenom polju za igru, smišljali smo i pripovijedali priču koju smo proživjeli meditirajući. Cilj je bio da se i igrom pokreta prati priča koja se pripovjeda, ne izlazeći iz krug. Krug se postepeno smanjivao, pa su se zahtjevale skoro artističke sposobnosti da bi se ispunio zadatak i ispričala priča uz pokret, bez da se naruši granica kruga.