Međunarodni dan dječje knjige 2021. – „Palačinci i čarape Pipi Duge Čarape“

Ove godine smo Dan dječje knjige obilježili zajedno sa Pipi Dugom Čarapom, koja nam se obratila ravno iz školske biblioteke. Učenicama i učenicima III razreda pripovijedala je svoje avanture. S njima je podijelila i recept kako napraviti najukusnije palačinke. Učenici su joj napisali i pisma, koja su umjesto u kovertama poslali u šarenim čarapama. Bili su odlični, kao i videa u kojima su nam pokazali spravljanje čitalačkih palačinki Pipi Duge Čarape. Recept rado dajemo i vama, pokušajte!