POSJETA ČAROBNJAKA – MJESEC KNJIGE 2021.

Danas se u našoj školi, u vrijeme ovog magičnog Mjeseca knjige 2021., desila prava zgoda - posjetio nas je čarobnjak Šiljati Šešir. Učenike od I-IX razreda odmah je posjetio na svim časovima i ispričao im priče o važnost čitanja i čuvanja knjiga. Šiljati Šešir se zatim uputio u II1 i II2 razred, gdje je s učenicima upriličio jesensku čajanku. Radionicom "Čarobna vreća" zajedno su se prisjetili svih divnih bajki koje znaju, a posebno su pripovijedali bajku "Mačak u čizmama". Mačju su napisali i pismo, te su izradili i pokazivače za knjige. Do sljedeće godine, puno pozdrava od Šiljatog Šešira!