SEPTEMBAR U BIBLIOTECI

U nastavku programa bibliotečko-informacijskog odgoja i obrazovanja, u periodu od 21.09. – 30.09., održani su sljedeći časovi u realizaciji školske biblioteke:
1. „Biblioteka nije samo mjesto: putujuće biblioteke“ (V r.)
2. „Wikipedia: uvođenje kritičkog vrednovanja izvora u učionicu“ (VI r.)
3. „Influenseri: uvođenje kritičkog vrednovanja izvora u učionicu“, radionica: „Tik tok profil školske biblioteke“ (VII r.)
4. „Fake/fact – dezinformacije: uvođenje kritičkog vrednovanja informacija u učionicu“ (VIII r.)
5. „Umijeće uvjeravanja - propaganda: uvođenje kritičkog vrednovanja izvora u učionicu“ (IX r.)