TEEPEE ŠATOR ZA DJEČIJU NEDJELJU

Ove godine „Dječija nedjelja“, između ostalog, obilježena je u našoj školi u saradnji pedagoško-psihološke službe, školske biblioteke i produženog boravka. Radionica izrade teepee šatora tehnikom krpljenja, uz poštovanje mjera distance, zabavila je učenike koji su pripovijedajući priče uz logorsku vatru osjetili čar šamanskog pripovijedanja i povezanosti sa prirodom. Teepee šator, u vrijeme pandemije, naš je simbol sigurnog utočišta, zaštite od opasnosti, slušanja i umijeća pričanja priča, i povezanosti članova jedne porodice, pa je zbog toga i simbol/mjesto dječije radosti. Kako je sve izgledalo, pogledajte u galeriji slika!